nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Rastar RC auto 1:18 BMW i8 černé
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Rastar RC auto 1:18 BMW i8 černé
Úžasné BMW i8 je první hybridní vozidlo od BMW na dálkové ovládání pro milovníky aut.
- Jezdí dopředu, dozadu, vlevo, vpravo.
- Auto má funkční přední a zadní světla.
- Velmi kvalitní zpracování a jízdní vlastnosti.
- Model je vyroben v měřítku 1:18
Věk: 6+
Materiál: plast
Baterie auto: 3 x AA (nejsou součástí)
Baterie ovladač: 2 x AA (nejsou součástí)
Rozměr auta: 24 x 9 x 6 cm
Dosah: 10 m
Maximální rychlost: 8 km/h
Frekvence: 2,4 GHz
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 16.50 cm |
| Výška balení | 43.00 cm |
| Délka balení | 15.00 cm |
| Váha balení | 0.75 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 5.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Kluk |