nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Rappa Moje dřevěné ZOO v kufru
Rappa Moje dřevěné ZOO v kufru
Dřevěné figurky s motivem Zoologické zahrady v pestrobarevném kufříku. Krásná sada, kde děti poznají zvířátka ze ZOO a mohou je pojmenovat.
Po skončení hraní se vše jednoduše uklidí zpět do kufříku.
Obsah kufříku: 12 ks dřevěných figurek zvířat a rostlin.
Věk: 1+
Materiál: dřevo
Rozměr kufříku: 30 x 25 x 10 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| materiál | Dřevo |
| Šířka balení | 29.50 cm |
| Výška balení | 24.70 cm |
| Délka balení | 10.50 cm |
| Váha balení | 0.50 kg |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |
| Pohlaví | Unisex |