nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Rappa Dinosaurus chodí a klade vejce se zvukem zelený
Rappa Dinosaurus chodí a klade vejce se zvukem zelený
Úžasný dinosaurus, se kterým zažiješ mnoho legrace. Dinosaurus po zapnutí začne chodit, vydává zvuk a světelné efekty a pohybuje hlavou i ocasem.
Součástí jsou 4 vajíčka, které po vložení postupně při chůzi klade.
Věk: 3+
Materiál: plast
Baterie: 3 x AA 1,5V (nejsou součástí)
Výška dinosaura: cca 27 cm
Rozměr balení: 33,5 x 31 x 12 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 33.50 cm |
| Výška balení | 31.00 cm |
| Délka balení | 12.00 cm |
| Váha balení | 2.88 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 3 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |