nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Rappa Dětský kostým tutu sukně s čelenkou zajíček 104 - 146 cm
Rappa Dětský kostým tutu sukně s čelenkou zajíček 104 - 146 cm
Roztomilá sukýnka TUTU je určena pro holčičky ve věkovém rozmezí 3-10 let (104-146 cm), obvod pasu 48-80 cm.
Nadýchaná sukýnka růžové barvy je doplněna o bílo-růžovou čelenku se zaječíma ušima.
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 do 10 let |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 20.00 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Holka |
| výška dítěte do | 145 cm |
| výška dítěte od | 104 cm |