nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Rappa Dětské nůžky na plot na baterie
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Rappa Dětské nůžky na plot na baterie
Plastové nůžky na plot na baterie vydávající reálný zvuk. Mají pohyblivý nůž a jejich délka je cca 43 cm.
Staň se opravdovým zahradníkem.
Věk: 3+
Materiál: plast
Baterie: 3 x AA 1,5V (nejsou součástí)
Délka: 43 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 48.00 cm |
| Výška balení | 19.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 0.75 kg |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |