Quercetti Family Game Hangman společenská hra Oběšenec
Quercetti Family Game Hangman společenská hra Oběšenec
Quercetti Family Game Hangman pro hráče od 6 let procvičuje pravopis, rozšiřuje slovní zásobu a zdokonaluje analytické myšlení.
Společenská hra Oběšenec, kde hráč si myslí slovo a napíše k němu pod šibenici nápovědu. Soupeř se snaží slovo uhodnout po jednotlivých písmenech.
Pokud určí správné písmeno, kat mu je ve slově vyznačí; v opačném případě přiloží na šibenici část kovbojova těla.
Obsah hry:
- 1 perforovaná hrací plocha
- 1 perforovaná podložka
- 1 postavička kovboje z 8 částí
- 60 kolíčků pro písmenka
- 8 upevňovacích kolíčků
- 1 zásobník na kolíčky
- 1 za sucha stíratelný fix na bílou tabuli
- 1 stírací houbička
- návod
Věk: 6+
Materiál: plast
Počet hráčů: 2
Doba hry: 15 min.
Země původu: Itálie
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 28.00 cm |
| Výška balení | 35.50 cm |
| Délka balení | 6.00 cm |
| Váha balení | 0.70 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Doba hry (min) | 15 min |
| Počet hráčů (do) | 2 |
| Počet hráčů (od) | 2 |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |