nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pyramid International Rohožka Star Wars Han Solo
Pyramid International Rohožka Star Wars Han Solo
Vstupte do světa Star Wars stylově s rohožkou Pyramid International Han Solo, která nejenže skvěle vypadá, ale také dokonale plní svou praktickou funkci. Tato rohožka zachytí všechny nečistoty a udrží váš domov čistý a upravený. Přidejte do své domácnosti originální prvek inspirovaný ikonickým příběhem galaxie daleko, daleko odsud.
Nechte fanoušky i návštěvy obdivovat detailní motivy a pevnost této rohožky, která vydrží každodenní používání. Rohožka je ideální před vstupní dveře nebo do předsíně.
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 60.00 cm |
| Výška balení | 40.00 cm |
| Délka balení | 1.50 cm |
| Váha balení | 1.40 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+), Dospělí, Pro celou rodinu |
| Pohlaví | Unisex |