nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pyramid International Lilo & Stitch Jmenovky na sešity
Pyramid International Lilo & Stitch Jmenovky na sešity
Pyramid International Lilo & Stitch Jmenovky na sešity jsou praktické samolepicí štítky určené pro označení školních sešitů, učebnic nebo dalších školních pomůcek. Oblíbený motiv Lilo & Stitch dodává školním potřebám hravý a originální vzhled.
Arch obsahuje celkem 8 samolepicích jmenovek, které umožňují snadné a rychlé označení školních pomůcek. Díky kvalitnímu zpracování dobře drží na různých površích a jsou vhodné pro každodenní používání doma i ve škole.
Věk: 3+
Motiv: Lilo & Stitch
Typ: samolepicí jmenovky na sešity
Počet samolepek v archu: 8 ks
Materiál: papír / samolepicí fólie
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 27.00 cm |
| Výška balení | 0.10 cm |
| Délka balení | 15.70 cm |
| Váha balení | 0.03 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |