nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pyramid International Lilo a Stitch Penál kulatý bílý
Pyramid International Lilo a Stitch Penál kulatý bílý
Pyramid International Lilo a Stitch Penál kulatý bílý je praktický školní doplněk s motivem oblíbené postavičky Stitch. Kulaté provedení nabízí dostatek prostoru pro uložení psacích potřeb, drobných školních pomůcek i dalších nezbytností pro každodenní použití.
Penál je vybaven zapínáním na zip, které umožňuje snadné otevírání a bezpečné uložení obsahu. Díky lehkému a kompaktnímu provedení se pohodlně vejde do školního batohu nebo tašky. Stylový motiv Stitch potěší všechny fanoušky světa Lilo & Stitch.
Věk: 6+
Motiv: Lilo & Stitch – Stitch
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 8.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.03 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |