nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pyramid International Krotitelé duchů pánský dárkový set
Pyramid International Krotitelé duchů pánský dárkový set
Ponořte se do světa Krotitelů duchů s tímto elegantním pánským dárkovým setem od Pyramid International, který kombinuje praktičnost s originálním designem. Keramický hrnek o objemu 315 ml je ideální pro ranní kávu nebo oblíbený čaj a lze jej bez obav mýt v myčce nádobí i používat v mikrovlnné troubě.
K hrnku patří také sada ponožek univerzální velikosti 41–45, vyrobených z příjemného materiálu obsahujícího 97 % polyesteru a 3 % elastanu, které zajistí pohodlí během celého dne. Tento set je perfektním dárkem pro fanoušky legendární série i ty, kteří ocení stylové doplňky s nádechem humoru a originality. Vychutnejte si každý doušek i krok ve společnosti Krotitelů duchů.
Věk: 6+
Materiál ponožek: 97% polyester, 3% elastan
Objem hrnku: 315 ml
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 11.40 cm |
| Výška balení | 8.90 cm |
| Délka balení | 15.50 cm |
| Váha balení | 0.43 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |