nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pyramid International Hrnek měnící Marvel (Spiderman) 315 ml
Pyramid International Hrnek měnící Marvel (Spiderman) 315 ml
Přineste do svého každodenního rituálu pití kávy nebo čaje kousek superhrdinské magie s hrnkem Pyramid International Marvel (Spiderman). Tento keramický hrnek o objemu 315 ml mění svůj vzhled podle teploty nápoje, takže každý doušek přináší nové vizuální překvapení.
Ideální jako dárek zabalený v elegantním dárkovém boxu, který ocení fanoušci i sběratelé originálních předmětů. Hrnek však není vhodný do myčky ani mikrovlnné trouby, proto si užijte jeho kouzlo při ruční péči. Připravte se na dobrodružství s oblíbeným Spidermanem přímo u vás doma!
Věk: 6+
Objem: 315 ml
Materiál: keramika
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 10.00 cm |
| Délka balení | 8.00 cm |
| Váha balení | 0.38 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |