nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pyramid International Hrnek keramický Pán Prstenů Fellowship
Pyramid International Hrnek keramický Pán Prstenů Fellowship
Užijte si každý doušek z tohoto keramického hrnku s motivem Pána Prstenů. Hrnek o objemu 315 ml je nejen stylovým doplňkem pro všechny fanoušky Pána prstenů, ale také praktickým pomocníkem, který můžete bez obav mýt v myčce nebo použít v mikrovlnné troubě. Jeho precizní design a licenční potisk přináší atmosféru Středozemě přímo k vám domů či do kanceláře.
Připravte si svůj oblíbený nápoj a nechte se unést příběhem, který nikdy nezestárne. Hrnek je ideální volbou pro malé i velké milovníky fantasy světa.
Věk: 6+
Objem: 315 ml
Materiál: keramika
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 12.00 cm |
| Výška balení | 8.70 cm |
| Délka balení | 10.50 cm |
| Váha balení | 0.38 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |