nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pyramid International Harry Potter Obraz LED svítící Příčná ulice 30x40 cm
Pyramid International Harry Potter Obraz LED svítící Příčná ulice 30x40 cm
Ponořte se do kouzelného světa Harryho Pottera s tímto svítícím obrazem o rozměrech 30×40 cm, který zobrazuje ikonickou Příčnou ulici. Tento licenční motiv rozzáří každý pokoj díky LED osvětlení, které přináší magickou atmosféru přímo k vám domů.
Obraz vyžaduje tři AA baterie (1,5 V), které nejsou součástí balení, a tak si můžete snadno vytvořit svůj vlastní kouzelný kout. Perfektní dekorace pro fanoušky Harryho Pottera i ty, kdo touží po originálním doplňku do svého interiéru. Užijte si kombinaci stylu a fantazie, která dodá vašemu prostoru jedinečný nádech tajemna.
Věk: 3+
Baterie: AA 1,5 V, 3 ks (nejsou součástí balení)
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 30.00 cm |
| Výška balení | 40.00 cm |
| Délka balení | 4.00 cm |
| Váha balení | 0.76 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 3.00 ks |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |