nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pyramid International Harry Potter Blok kroužkový Special Delivery
Pyramid International Harry Potter Blok kroužkový Special Delivery
Ponořte se do světa kouzel s tímto kroužkovým blokem Harry Potter Special Delivery, který vás okouzlí svým licenčním motivem. Tento linkovaný blok je ideální pro psaní poznámek, kreslení či plánování každodenních kouzelnických dobrodružství.
Díky pevné kroužkové vazbě snadno otočíte stránky a pohodlně zapíšete všechny své nápady. Tento blok přináší kapku magie do každého dne a je vytvořený s láskou pro malé čaroděje a čarodějky od 6 let
Věk: 6+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 15.00 cm |
| Výška balení | 2.00 cm |
| Délka balení | 21.00 cm |
| Váha balení | 0.25 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |