nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pokémon TCG ME04 Chaos Rising - Booster
Pokémon TCG ME04 Chaos Rising - Booster
Vstupte do světa Pokémonů s booster balením Chaos Rising z edice Mega Evolution, které nabízí vzrušující možnost rozšířit vaši sbírku a posílit vaši herní strategii. Každý booster skrývá unikátní karty, které mohou změnit průběh hry a přinést nové taktiky i oblíbené postavy. Tato speciální edice je ideální pro všechny fanoušky karetní hry Pokémon, kteří chtějí objevit nové kombinace a zažít napínavé souboje. Připravte se na dobrodružství plné nečekaných zvratů a rozšiřte svůj arzenál o karty z Chaos Rising.
Věk: 7+
Země původu: NL
Rozměry balení: 0.5 x 12 x 6.5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 0.50 cm |
| Výška balení | 12.00 cm |
| Délka balení | 6.50 cm |
| Váha balení | 0.10 kg |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |