nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pokémon TCG: ME02.5 Ascended Heroes - ex Box - Poškozený obal
Pokémon TCG: ME02.5 Ascended Heroes - ex Box - Poškozený obal
Vydejte se na dobrodružství s Pokémon TCG: ME02.5 Ascended Heroes - ex Box, který nabízí tři exkluzivní varianty Mega Feraligatr ex, Mega Emboard ex a Mega Meganium ex. Tento speciální sběratelský box je stvořen pro opravdové fanoušky, kteří chtějí rozšířit svou sbírku o unikátní karty a získat výhodu v soubojích. Každá varianta přináší jedinečné strategie a možnosti, jak překvapit soupeře a stát se šampionem v Pokémon TCG světě. Připravte se na intenzivní bitvy plné taktiky a zábavy! Díky kompaktním rozměrům 4,29 x 23,1 x 30,8 cm je balení snadno přenosné, ideální pro setkání s přáteli nebo turnaje.
Věk: 6+
Země původu: NL
Rozměry balení: 4.29 x 23.1 x 30.8 cm
Hmotnost balení: 0.27 kg
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 0.27 kg |
| Šířka balení | 4.29 cm |
| Délka balení | 30.80 cm |
| Výška balení | 23.10 cm |
| Vhodné | od 6 let |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |