Pohyb může být zábava, podívej!

12.05.2016

Nedostatek pohybu u dětí je v dnešní době velice diskutované téma a trápí většinu rodičů. Naše ratolesti tráví stále více času před monitorem namísto dříve běžného pobíhání venku a zdravotní problémy na sebe nenechají dlouho čekat.

Maxík i letos nabízí spoustu skvělých hraček a her vhodných pro venkovní aktivity, se kterými budete své děti snadno motivovat k přirozenému pohybu. Navíc se můžete sami zapojit do hry a zjistíte, že být zase na chvíli dítětem může být fajn :)

Pokud máte zahradu, jasnou volbou bude prostorná trampolína, protože děti skákání jednoduše milují. Výborným řešením na zahradu jsou také hrací centra či skluzavky, která poskytnou nekonečnou porci zábavy i několika dětem najednou. Naprostým hitem jsou pak každoročně odrážedla, tříkolky a šlapadla všech možných barev a tvarů, na kterých se malí závodníčci opravdu vyřádí. Rodinný výlet je zase ideální příležitost pro provětrání kola či koloběžky, které děti potěší moderním designem s jejich oblíbenými hrdiny a rodiče kvalitou použitých materiálů. Pro akční hru více dětí najednou se osvědčil unikátní míček Phlat Ball, který mění svůj tvar během letu. Nezapomínáme ani na naše nejmenší, pro které jsme připravili bezpečné houpačky a interaktivní chodítka, která můžete používat i doma.

Po vydatném pohybu si děti rády odpočinou u hracího stolečku, na pískovišti nebo v pěkném domečku. Pokud se vám líbí skladnější varianta dětské skrýše, doporučujeme některý z dětských stanů, který se snadno rozkládá i složí a využijete ho pak i v dětském pokoji.

Možností jak zábavně trávit čas aktivněji je opravdu víc než dost, stačí si jen vybrat. 

Pohyb může být zábava, podívej!