nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Plyšový pes Retrívr 96 cm
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Plyšový pes Retrívr 96 cm
Hledáte-li skvělý dárek pro děti všech věkových kategorií, vsaďte na jistotu. Plyšák je to pravé a díky svým rozměrům okouzlí každého!
Plyšový pes Retrívr zaujme malé i větší děti.
Věk: 3+
Materiál: plyš
Rozměr s ocasem: 25 x 60 x 96 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| materiál | Plyš |
| Šířka balení | 23.00 cm |
| Výška balení | 42.00 cm |
| Délka balení | 62.00 cm |
| Váha balení | 1.15 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |