Maxík dodávka

Při objednávce nad 999 Kč DOPRAVA ZDARMA

Zavřít

Zákaznická podpora 313 129 855, Po-Pá: 8-16:30

Plyšový Medvídek Tatty Teddy u Maxíka

20.09.2013

Maxík Vám přináší na celém světě oblíbenou hračku, populárního plyšového medvídka Tatty Teddy s vlastním životním příběhem.

V severní Anglii v dávných dobách se díky demolici rodinného domku ocitl na skládce mezi ostatním harampádím a starými hračkami, malý hnědý plyšový medvídek. Ve velké zimě a zapadaný sněhem, ležel medvídek na skládce dlouhé týdny. Díky prudkým mrazům medvídkovi zimou zmodral čumáček a hnědý kožíšek se změnil na šedivý. Medvídkovi bylo velmi smutno a byl moc opuštěný. Naštěstí jednoho dne šla kolem malá holčička, která medvídka vysvobodila a hned si plyšového medvídka zamilovala. Odnesla jej domů k babičce. Společně s babičkou medvídka ošetřili a protože byl na hmoha místech děravý, museli mu dát několik záplat. Medvídkovi bylo moc dobře, ale přes to, že už mu nebyla zima a měl dostatek lásky, tak jeho kožíšek zůstal šedívý a čumáček modrý.

Tento příběh přetrval mezi lidmi dlouhá desetiletí až se medvídek Tatty Teddy stal pevným symbolem přátelství a lásky. Na světě bylo již takto věnováno miliony těchto medvídků Tatty Teddy.

Plyšový medvídek Tatty Teddy se prodává pod známou značkou dárkových předmětů, Me To You.

Plyšový Medvídek Tatty Teddy u Maxíka