nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Playmobil 9145 Bagr
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Playmobil 9145 Bagr
Playmobil 9145 Bagr
Potřebuješ převézt písek na stavbu hradu, nebo vybagrovat vodní příkop okolo stejné stavby? Playmobil 9145 Bagr je přesně pomůcka, kterou hledáš.
Věk: 2+
Materiál: plast
Délka: 21 cm ( bez lžíce)
Rozměry balení: 17 x 41 x 29,5 cm
Země původu: ČR
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 2 let |
| Šířka balení | 41 cm |
| Výška balení | 29.5 cm |
| Délka balení | 17.00 cm |
| Délka (cm) | 21 cm |
| Země původu | ČR |
| Pohlaví | Kluk |
| Věk | Batole (1-2 roky), Předškolák (3-5 let) |