PLAYMOBIL® 70805 Ayuma Pohádkový tábor

1 149 Kč
Dostupnost
SKLADEM
Značka
Kód výrobce
PMB 70805
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

PLAYMOBIL® 70805 Ayuma Pohádkový tábor

Nová stavebnice Playmobil ze seriálu Ayuma. Pohádkový příběh vypráví o křišťálové víly žijící společně se svými věrnými zvířátky v klidu a míru v idylickém pohádkovém lese.

Ve výcvikovém táboře mohou víly a jejich zvířata trénovat své speciální dovednosti. V táboře se nachází šplhací zařízení, střelnice, prostor pro nácvik bojových strategií a kotel pro přípravu magických lektvarů.

Zlověstné plány temných netopýřích víl ohrožují svět, kde žijí pohádkové víly. Proto se víly a jejich kouzelní tvorové zdokonalují ve svých speciálních dovednostech ve výcvikovém táboře.

Trénují techniku lezení a vytrvalost na skalách a na houpající se liánové síti. Pro zlepšení techniky střelby je k dispozici terč s lukem a šípy a speciální pohádkové dělo.

Není tak snadné vystřelovat projektily vílího prachu skrz liánové kroužky. Víly napíší své strategické plány na tabuli. Díky houbě mohou svůj plán měnit a upravovat.

Při tak náročném tréninku si potřebují odpočinout, a tak víly využijí dřevěnou plošinu a uspořádají si piknik.

Sada hracích figurek obsahuje vílu s medvědem Kodiakem, vílího muže se sokolem, výcvikový tábor s piknikovou plošinou a lezeckou skálou, dělo na vílí prach s projektily, terč, luk a šíp, tabuli a mnoho dalších zajímavých doplňků.

PLAYMOBIL jsou stavebnice pro děti různých věkových kategorií, které jsou tematicky zaměřené a mají mnoho propracovaných doplňků. Dílky jsou hygienické, lehce omyvatelné a nepouštějí barvu.

Stavebnice Playmobil podněcují fantazii, kreativitu a podporují dětský vývoj.

Věk: 7+
Materiál: plast
Počet dílků: 150
Výška figurky: 7,5 cm
Rozměry balení: 38 x 28 x 12 cm
Země původu: EU

Vhodné od 7 do 12 let
Šířka balení 38 cm
Výška balení 28 cm
Délka balení 12 cm
Počet dílků 150
Věk Školák (6-11 let)
Pohlaví Holka
záruka 2 roky

Dotaz k produktu