Playmobil 6139 Dívka s kočičí rodinou
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Playmobil 6139 Dívka s kočičí rodinou
Playmobil 6139 Dívka s kočičí rodinou
Rozšiř svou sbírku figurek Playmobil o dívku s kočičí rodinkou.
Sada obsahuje: 1 figurku dívky, 6 figurek kočiček, 2 figurky myší, další doplňky
Stavebnice Playmobil jsou pro děti různých věkových kategorií, které jsou různě tématicky zaměřené a mají mnoho skvělých doplňků, také podporují kreativitu, fantazii a zručnost u dětí.
Věk: 4+
Materiál: plast
Počet dílů: 17
Výška figurky: 7,5 cm
Rozměry balení: 9,5 x 4,5 x 14,5 cm
Země původu: EU
| Počet dílků | 17 |
| Délka (cm) | 9.5 cm |
| Šířka (cm) | 4.5 cm |
| Výška (cm) | 14.5 cm |
| Vhodné | od 4 do 10 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |