Playmobil 6113 Úklidová jednotka
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Playmobil 6113 Úklidová jednotka
Playmobil 6113 Úklidová jednotka
Vyraž s úklidovou jednotkou do města.
Sada obsahuje: 2 figurky, vozík a příslušenství.
Stavebnice Playmobil jsou pro děti různých věkových kategorií, které jsou různě tématicky zaměřené a mají mnoho skvělých doplňků, také podporují kreativitu, fantazii a zručnost u dětí.
Věk: 4+
Materiál: plast
Počet dílků: 19
Výška figurky: 7,5 cm
Rozměry balení: 14 x 4 x 14 cm
Země původu: EU
| Počet dílků | 19 |
| Délka (cm) | 14 cm |
| Šířka (cm) | 4 cm |
| Výška (cm) | 14 cm |
| Vhodné | od 4 do 10 let |
| Země původu | EU |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |