Playmais One Dino

99 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 14 DĚTEM
Dostupnost
POSLEDNÍ 3 KUSY
Značka
Kód výrobce
PLA 160064
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Playmais One Dino

Playmais One Dino

PLAYMAIS® dílky jsou vyrobeny z kukuřice, vody a potravinářských barviv. Jedná se o stavebnici vyrobenou ze 100 % biologicky odbouratelného materiálu. Proto je tato stavebnice ekologická a nezávadná, a to nejen pro Vaše děti. Takže pokud se stane, že dítě nějaký dílek sní, nic se neděje.

PALYMAIS® rozvíjí především kreativitu, fantazii, soustředění, prostorovou představivost a motorické schopnosti dětí! Své příznivce si však najde i v řadách dospělých.

Tato stavebnice Vám umožní tvořit a strávit tak s Vašimi dětmi ještě více času zábavou. Najde si ale uplatnění i v jiných oborech jako je například reklama.

Lehoučké dílky se spojují pouze navlhčením vodou, lze je formovat prsty nebo řezat. Nepotřebujete lepidlo. Můžete vytvářet obrázky i 3D stavby. Dílky lze použít několikrát po sobě.

Stavebnice PLAYMAIS® je atestována podle EN 71. Určena pro děti od 3 let.  PLAYMAIS® je zábava i učení, doma i na cestách!

Stavebnice PLAYMAIS® patří mezi nejbezpečnější dětské stavebnice. Nechte bezstarostně své děti si hrát se stovkami barevných dílků, které jim učarují, zatímco vy se věnujete domácím pracem nebo v klidu odpočíváte.

1 krabička stavebnice obsahuje : 70 dílků PlayMais, návod, inspirace a pomůcky uvnitř balení

Téma: Dinosaurus

Věk: 3+
Počet dílků: 70 ks
Rozměry: 9,65 x 7,3 x 14,1 cm

záruka 2 roky
Počet dílků 70
materiál Pěna
Pro koho Kluky
Skladem - U Vás již 24.2.
149 Kč

Dotaz k produktu