+ dárek

PLAYMAIS FUN TO LEARN Numbers

439 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 9 DĚTEM
Dostupnost
POSLEDNÍ 3 KUSY
Kód výrobce
PLA 160170
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Zdarma dárek

Při nákupu jakékoliv stavebnice nebo puzzle pro školáky vám pošleme zdarma vzorek stavebnice Plus Plus.

PLAYMAIS FUN TO LEARN Numbers

PLAYMAIS FUN TO LEARN Numbers

PLAYMAIS® dílky jsou vyrobeny z kukuřice, vody a potravinářských barviv. Jedná se o stavebnici vyrobenou ze 100 % biologicky odbouratelného materiálu. Proto je tato stavebnice ekologická a nezávadná, a to nejen pro Vaše děti. Takže pokud se stane, že dítě nějaký dílek sní, nic se neděje.

PALYMAIS® rozvíjí především kreativitu, fantazii, soustředění, prostorovou představivost a motorické schopnosti dětí! Své příznivce si však najde i v řadách dospělých.

Tato stavebnice Vám umožní tvořit a strávit tak s Vašimi dětmi ještě více času zábavou. Najde si ale uplatnění i v jiných oborech jako je například reklama.

Lehoučké dílky se spojují pouze navlhčením vodou, lze je formovat prsty nebo řezat. Nepotřebujete lepidlo. Můžete vytvářet obrázky i 3D stavby. Dílky lze použít několikrát po sobě.

Stavebnice PLAYMAIS® je atestována podle EN 71. Určena pro děti od 3 let.  PLAYMAIS® je zábava i učení, doma i na cestách!

Stavebnice PLAYMAIS® patří mezi nejbezpečnější dětské stavebnice. Nechte bezstarostně své děti si hrát se stovkami barevných dílků, které jim učarují, zatímco vy se věnujete domácím pracem nebo v klidu odpočíváte.

1 krabička stavebnice obsahuje : 550 dílků PlayMais, návod, inspirace a pomůcky uvnitř balení, 14 ks předloh z tvrdého papíru.

Téma: Čísla

Věk: 3+
Počet dílků: 550 ks

záruka 2 roky
Počet dílků 550
materiál Pěna
Pohlaví Unisex
Věk Školák (6-11 let), Předškolák (3-5 let)
+ dárek
Skladem U Vás již zítra
429 Kč

Dotaz k produktu