PLAYMAIS BASIC 1000

549 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 19 DĚTEM
Dostupnost
DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ
Kód výrobce
PLA 160027
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

PLAYMAIS BASIC 1000

PLAYMAIS BASIC 1000

PLAYMAIS® dílky jsou vyrobeny z kukuřice, vody a potravinářských barviv. Jedná se o stavebnici vyrobenou ze 100 % biologicky odbouratelného materiálu. Proto je tato stavebnice ekologická a nezávadná, a to nejen pro Vaše děti. Takže pokud se stane, že dítě nějaký dílek sní, nic se neděje.

PALYMAIS® rozvíjí především kreativitu, fantazii, soustředění, prostorovou představivost a motorické schopnosti dětí! Své příznivce si však najde i v řadách dospělých.

Tato stavebnice Vám umožní tvořit a strávit tak s Vašimi dětmi ještě více času zábavou. Najde si ale uplatnění i v jiných oborech jako je například reklama.

Lehoučké dílky se spojují pouze navlhčením vodou, lze je formovat prsty nebo řezat. Nepotřebujete lepidlo. Můžete vytvářet obrázky i 3D stavby. Dílky lze použít několikrát po sobě.

Stavebnice PLAYMAIS® je atestována podle EN 71. Určena pro děti od 3 let.  PLAYMAIS® je zábava i učení, doma i na cestách!

Stavebnice PLAYMAIS® patří mezi nejbezpečnější dětské stavebnice. Nechte bezstarostně své děti si hrát se stovkami barevných dílků, které jim učarují, zatímco vy se věnujete domácím pracem nebo v klidu odpočíváte.

Věk: 3+
Počet dílků: 1000 ks
Rozměry: 26,6 x 26 cm

záruka 2 roky
Počet dílků 1000
materiál Pěna
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky
Věk od 3 let
Skladem - U Vás již 19.1.
145 Kč

Dotaz k produktu