nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
PlayGo Míček chrastítko zeleno-modrý
PlayGo Míček chrastítko zeleno-modrý
Objevte svět zábavy s PlayGo Míčkem chrastítkem, ideální hračkou pro malé děti od 6 měsíců. Tento barevný míček o průměru přibližně 10 cm stimuluje zrak a sluch díky svému dvoubarevnému provedení a chrastícímu zvuku uvnitř. Hračka podporuje rozvoj motorických dovedností, koordinaci očí a rukou a je vyrobena z bezpečných materiálů, které zaručují bezpečnost vašeho dítěte. Každý míček je unikátní díky náhodnému výběru barev, což přináší další prvek překvapení a radosti.
Věk: 6m+
Rozměr: cca 10 cm
Bezpečné materiály
Stimuluje zrak a sluch
Podporuje motoriku a koordinaci
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 měsíců |
| Šířka balení | 17.00 cm |
| Výška balení | 17.50 cm |
| Délka balení | 25.50 cm |
| Váha balení | 0.07 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Miminko (0-12 měsíců), Batole (1-2 roky) |