doprava zdarma

PLASMACAR modré

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
PCR 502
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

PLASMACAR modré

PlasmaCar je revoluční vozítko pro malé i dospělé + HELMA ZDARMA

vozítko, které získalo již řadu ocenění ve světě za revoluční pohon a skvělý design. PlasmaCar nepotřebuje pedály, baterii ani jiný zdroj pohonu, a přesto jede. Je to jako kouzlo, avšak nemusíte být kouzelníkem, aby to fungovalo.

PlasmaCar je téměř mechanický zázrak, který využívá nevyčerpatelné zdroje – setrvačnost, odstředivou sílu, gravitaci a tření.

Když se k tomu přidá zdánlivě nevyčerpatelná energie dítěte, PlasmaCar jede vlastně nekonečně dlouho - tak dlouho, jak vás to baví.

Certifikováno pro děti již od 3 let věku, uveze však bez problémů i dospělého.

Posadíte se na sedátko vozítka PlasmaCar, chodidla položíte na připravené nášlapy, lehce se předkloníte a střídavým natočením volantu vlevo a vpravo přivedete PlasmaCar do jízdy. Dále stačí jen natáčet volant a jedete !! Žádné násilí, žádná zvláštní námaha, PlasmaCar jede skoro sám. Rychlost jízdy upravujete frekvencí pohybu volantu, k tomu můžete přidat lehký náklon vlevo a vpravo a tak jízdu učiníte krásně plynulou. S vozítkem PlasmaCar se nechá i couvat, otáčet na místě a jinak manipulovat tak, abyste vždy jeli tam, kam chcete.

Jedinou podmínkou je, aby povrch byl relativně rovný a hladký. Pak je svezení skutečně prvotřídní. Balení obsahuje ochrannou přilbu s jednoduše ovladatelným upínácím systémem

Video youtube

Vhodné od 3 let
záruka 2 roky

Dotaz k produktu