PlanToys Zajíc závodník

699 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 2 DĚTEM
Dostupnost
POSLEDNÍ 3 KUSY
Značka
Kód výrobce
PLT PT5704
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

PlanToys Zajíc závodník

Červené auto s číslem 12 pro malé závodníky. Rozjeď závod s tímto super rychlým zajícem! Závodní auto je vyrobeno ve vintage stylu. Kola auta se otáčí, což umožňuje s autem opravdu jezdit.

Věk: 1+
Materiál: dřevo
Rozměry: 12 x 18 x 10 cm

Plan Toys je již 39 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko.

Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická, a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

záruka 2 roky
Vhodné od 1 roku
materiál Dřevo
Šířka balení 12.00 cm
Výška balení 12.50 cm
Délka balení 20.00 cm
Hmotnost balení 0.41 kg
Pohlaví Kluk

Dotaz k produktu