doprava zdarma ČR
novinka

PlanToys Pinball

2 379 Kč
Dostupnost
POSLEDNÍ 2 KUSY
Značka
Kód výrobce
PLT PT4641
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

PlanToys Pinball

Zahrajte si klasický Pinball pomocí této krásně propracované hračky od firmy Plan Toys.

Zatažením za páčku ve spodní části hry vystřelte míček a zkuste ho držet ve hře tak dlouho, jak jen to půjde.Stisknutím tlačítek na obou stranách ovládejte "ploutve" a směřujte míček přes překážky.

Vytvořte si hru ještě zajímavější, těžší a zábavnější pomocí dalších pozic mlýnů a kolíčků, a, nebo umístěním gumiček na různá místa.

Věk: 3 +
Materiál: dřevo
Rozměry balení: 38,5 x 56,5 x 11 cm

Plan Toys je již 39 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko.

Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická, a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

záruka 2 roky
Věk od 3 let
materiál Dřevo
Šířka balení 11.00 cm
Výška balení 38.50 cm
Délka balení 56.50 cm
Hmotnost balení 2.53 kg
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky

Dotaz k produktu