PlanToys Navlékání korálků pastelové

479 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 3 DĚTEM
Dostupnost
DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ
Značka
Kód výrobce
PLT PT5381
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

PlanToys Navlékání korálků pastelové

Navlékací, dřevěné tvary zabaví Vaše nejmenší děti při navlékání a tvoření vlastních náhrdelníků. Navlékání povzbuzuje děti k rozvoji motorických dovedností, kreativity, soustředění a trpělivosti.

Skládá se z 15 korálků ve 3 geometrických tvarech a 2 šňůrky.

Věk: 2 +
Materiál: dřevo, textil
Rozměry balení: 19 x 19 x 5,5 cm

Plan Toys je již 39 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko.

Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická, a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

záruka 2 roky
Věk od 2 let
Počet dílků 17
materiál Dřevo
Šířka balení 6.50 cm
Výška balení 19.00 cm
Délka balení 19.00 cm
Hmotnost balení 0.31 kg
Pro koho Kluky a holky, Nejmenší (1-3 roky)

Dotaz k produktu