novinka

PlanToys Kasička slon

789 Kč
Dostupnost
POSLEDNÍ 3 KUSY
Značka
Kód výrobce
PLT PT8707
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

PlanToys Kasička slon

Přírodní pokladnička v podobě slona je nejen krásnou a vkusnou ozdobou každého pokojíčku, ale především pomáhá motivovat děti, aby šetřily peníze a učily se matematickým dovednostem.

Díky vkládání jednotlivých mincí budou děti zároveň trénovat jemné motorické dovednosti. Jakmile vloží minci, zvednou hlavu slona, aby mohla mince klesnout do kasičky.

Věk: 3+
Materiál: dřevo
Rozměry: 11,7 x 15 x 11 cm

Plan Toys je již 39 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko.

Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická, a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

záruka 2 roky
Věk od 3 let
materiál Dřevo
Šířka balení 12.00 cm
Výška balení 13.00 cm
Délka balení 19.00 cm
Hmotnost balení 0.43 kg
Pro koho Kluky a holky, Předškoláky

Dotaz k produktu