PlanToys Autíčka s vodou 3 ks

Úžasná, půlkruhově tvarovaná autíčka mají uvnitř různě zabarvenou vodu - modrou, červenou a žlutou. Děti se naučí základních barev a užijí si jezdění s auty.

Tím, že přiloží autíčka k sobě, vzniknou nové barvy. Přiložením žlutého autíčka před červené vznikne oranžová, přiložením žluté před modrou vznikne zelená a překryje-li se modrá a červená, vznikne fialová.

Věk: 1,5+
Rozměry: 13,8 cm x 7,2 cm x 8,3 cm

Plan Toys je již 39 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček. Firma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko.

Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická, a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

Firma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

záruka 2 roky
Vhodné od 18 měsíců
Počet dílků 3
materiál Dřevo
Šířka balení 9.50 cm
Výška balení 14.00 cm
Délka balení 24.00 cm
Hmotnost balení 0.67 kg
Pohlaví Unisex
Věk Batole (1-2 roky)

Dotaz k produktu