Pilsan Toys tunel housenka
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Pilsan Toys tunel housenka
Velkou zábavu může zažít Vaše dítko v barevném tunelu při plazení, schovávání atd. Na správný vývoj dítěte má vliv mnoho věcí. Logiku a myšlení zlepšují různé karetní, skládací hry apod. Fyzický vývoj je neméně důležitý.
Tunel lze snadno složit a opět rozložit. Pro snadné ukládání slouží obal se zipem.
Věk: 3+
Materiál: plast
Délka: 221 cm
Nosnost: 50 kg
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 104.00 cm |
| Výška balení | 48.00 cm |
| Délka balení | 66.00 cm |
| Váha balení | 28.00 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |