nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pilsan Toys stavebnice Genius 56 ks
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Pilsan Toys stavebnice Genius 56 ks
Pilsan Toys stavebnice Genius 56 ks
Kreativní barevná stavebnice, plná plastových kostiček různých tvarů. Podporuje v dětech představivost, manuální zručnost a jemnou motoriku.
Postav si domečky, paneláky, případně celá města (v tomto případě je nutno další dílky doplňovat) dle své fantazie.
Věk: 3+
Materiál: plast
Počet dílků: 56
Rozměry balení: 62,5 x 22 x 32,5 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Počet dílků | 56 |
| Šířka balení | 61.00 cm |
| Výška balení | 22.00 cm |
| Délka balení | 33.00 cm |
| Váha balení | 1.00 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let) |