Pilsan Toys odstrkovadlo autíčko Fast Car červené
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Pilsan Toys odstrkovadlo autíčko Fast Car červené
Pilsan Toys odstrkovadlo autíčko Fast Car červené
Dětské odstrkovadlo ve tvaru autíčka s volantem.
- Ergonomický a pohodlný tvar.
- Volant pro otáčení předních kol.
- Součástí volantu je klakson.
Věk: 3+
Materiál: plast
Nosnost: 35 kg
Délka: 71 cm
Výška sedadla: cca 37 cm
Výška volantu: cca 39 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 37.00 cm |
| Výška balení | 39.00 cm |
| Délka balení | 71.00 cm |
| Váha balení | 4.00 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Batole (1-2 roky) |