nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Pilsan Stavebnice pyramida zábavné
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Pilsan Stavebnice pyramida zábavné
Podpořte zvídavost vašeho dítka s kroužky na tyči. Kroužky může dítě stavět v libovolném pořadí. Vrchní kroužek má průhlednou polovinu s chrastícími korálky. Na vrcholu je nasazovací hlavička panáčka.
- Podporuje jemnou motoriku
- Učí barvy
- Podporuje logické myšlení
- Snadno uchopitelné pro dětskou ruku
- Lehce se udržují čisté
Věk: 12m+
Materiál: plast
Výška: 19 cm
Rozměr balení: 25 x 13 x 13 cm
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 1 roku |
| Počet dílků | 6 |
| Šířka balení | 14.00 cm |
| Výška balení | 14.00 cm |
| Délka balení | 32.00 cm |
| Váha balení | 1.00 kg |
| Pohlaví | Unisex |