doprava zdarma ČR

Philips AVENT Parní hrnec a mixér 4 v 1

-14%
4 459 Kč
3 799 Kč
Dostupnost
DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ
Značka
Kód výrobce
AVN SCF881
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Philips AVENT Parní hrnec a mixér 4 v 1

Philips AVENT Parní hrnec a mixér 4 v 1

Připravujte zdravé pokrmy pro vaše děťátko snadno a rychle! Vařte v páře, mixujte, rozmrazujte a ohřívejte svá domácí jídla v jedné nádobě. Součástí jsou rady a recepty pro období odstavení.

  • Vaření v páře představuje zdravý způsob přípravy potravin. Naše unikátní technologie umožňuje páře proudit zespoda nahoru, čímž je zajištěna rovnoměrná tepelná úprava ingrediencí bez vaření. Přírodní látky, struktura a tekutiny se zachovají pro mixování. 
  • Vařením v páře počínaje a mixováním konče – vše v jedné praktické nádobě. Až budou ingredience podušené, stačí jen odklopit víko nádoby, otočit ho a upevnit v obrácené poloze. Poté už vše jen rozmixujete na požadovanou konzistenci. 
  • Od pyré po stravu s kousky, pro každý krok vývoje. Náš přístroj 4 v 1 pro přípravu zdravé dětské stravy zvládá každý krok procesu mixování od velmi jemně rozmixovaného ovoce a zeleniny přes míchání masových, rybích a luštěninových přísad po vytvoření směsi s malými kousky.
  • Díky 1000ml nádobě připravíte až 4 porce najednou. Přístroj pro přípravu zdravé dětské stravy 4 v 1 vám rovněž ušetří cenný čas a umožní plánovat dopředu. Nádoba má kapacitu 1000ml. Díky tomu lze připravit až čtyři jídla najednou. Podávat můžete jen jedno a ostatní uchovat v chladničce nebo mrazáku na později.
  • Nádobu a ostří lze mýt v myčce nádobí. Nádržka na vodu je snadno přístupná. A dokonce i po dokončení přípravy stravy je přístroj pro přípravu zdravé dětské stravy 4 v 1 velmi praktický. Nádobu a ostří lze mýt v myčce nádobí. A vzhledem k otevřenému provedení lze nádržku na vodu snadno vyčistit a doplnit, takže můžete pokaždé vařit s čistou párou.

Vhodné pro děti od 6 měsíců
Frekvence: 50 - 60 Hz
Spotřeba: 400 W
Napětí: 220 - 240 V
Maximální kapacita nádržky na vodu: 250 ml
Maximální kapacita nádoby: 1 000 ml
Provozní teplota: 10 °C až 40 °C
Ochrana: Teplotně řízený systém ohřevu
Hladina hluku: Lc = 89 dB[A]

záruka 2 roky
Věk od narození
Šířka balení 24.50 cm
Výška balení 36.80 cm
Délka balení 19.40 cm
Hmotnost balení 3.00 kg
Pro koho Miminka (0-12 měsíců)

Dotaz k produktu