nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Spiderman 3D hrnek
Paladone Spiderman 3D hrnek
Vstupte do světa superhrdinských dobrodružství s 3D hrnkem Paladone Spiderman! Tento originální hrnek nejenže upoutá pozornost svým detailním licenčním motivem, ale také přináší unikátní zážitek díky trojrozměrnému designu. Perfektní společník pro každodenní pití oblíbených nápojů, který ozdobí váš stůl a rozveselí každý den.
Upozorňujeme, že hrnek není vhodný do myčky nádobí ani mikrovlnné trouby, proto si ho užijte s péčí a pozorností. Připravte se na chvíle plné stylu a hrdinského ducha přímo u vás doma!
Věk: 3+
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 20.00 cm |
| Výška balení | 13.00 cm |
| Délka balení | 11.00 cm |
| Váha balení | 0.28 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |