nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Minecraft Budík Axolotl
Paladone Minecraft Budík Axolotl
Pro fanoušky Minecraftu, kteří chtějí začít svůj den ve stylu své oblíbené hry, je Paladone Minecraft budík Axolotl ideálním společníkem. Tento tematický budík zaujme nejen svým věrným pixelovým designem axolotla, ale také svou funkčností jako praktický doplněk každého pokoje. Díky němu se rána stanou zábavnějšími a zároveň přinese do vašeho prostoru nádech herního světa.
Nechte se každý den probudit unikátním budíkem, který osloví sběratele i vášnivé hráče. Věrná reprodukce postavy v typickém Minecraft stylu podtrhuje exkluzivitu tohoto licenčního produktu.
Věk: 6+
Baterie: AA 1,5 V, nejsou součástí balení
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 12.50 cm |
| Výška balení | 10.50 cm |
| Délka balení | 18.00 cm |
| Váha balení | 0.18 kg |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| Typ baterií | AA 1,5 V |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let) |
| Pohlaví | Unisex |
| počet baterií | 3.00 ks |