nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Láhev nerezová FIFA
Paladone Láhev nerezová FIFA
Objevte praktickou a stylovou nerezovou láhev s licencovaným motivem FIFA, která se stane skvělým společníkem na každodenní dobrodružství. Její odolný materiál zajistí dlouhou životnost a udrží vaše oblíbené nápoje čerstvé po celý den.
Přestože není vhodná do myčky nádobí ani mikrovlnné trouby, její jednoduchá údržba a design ji činí ideální volbou pro fanoušky fotbalu všech věkových kategorií. S touto láhví budete vždy připraveni na zápas i mimo něj – ať už jste v pohybu nebo doma. Využijte možnost mít svůj nápoj vždy po ruce v bezpečné a elegantní lahvi, která se snadno vejde do batohu nebo tašky.
Věk: 3+
Materiál: nerezová ocel
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 3 let |
| Šířka balení | 7.00 cm |
| Výška balení | 26.00 cm |
| Délka balení | 7.00 cm |
| Váha balení | 0.24 kg |
| Věk | Předškolák (3-5 let), Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |
| Pohlaví | Unisex |