nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Icon Light, One Piece - Buggy
Paladone Icon Light, One Piece - Buggy
Stylové dekorativní světlo z kolekce Icon Light inspirované postavou Buggyho z populárního anime One Piece.
Výrobek je vyroben z kvalitních materiálů a slouží jako atraktivní doplněk do interiéru nebo sběratelské vitríny.
Napájení zajišťují dvě baterie typu AAA (nejsou součástí balení).
Oficiálně licencovaný produkt značky Paladone.
| Váha balení | 0.1 kg |
| Šířka balení | 10.5 cm |
| Délka balení | 15.7 cm |
| Výška balení | 9 cm |
| Baterie | Nejsou součástí balení |
| počet baterií | 2 ks |
| Typ baterií | AAA 1,5 V |
| Vhodné | od 6 let |
| Věk | Školák (6-11 let) |
| Pohlaví | Kluk |
| záruka | 2 roky |