nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Hello Kitty Adventní kalendář Keepsake
Paladone Hello Kitty Adventní kalendář Keepsake
Paladone Hello Kitty adventní kalendář Keepsake je originální licencovaný produkt pro fanoušky ikonické postavičky Hello Kitty a světa Sanrio. Tento adventní kalendář ukrývá tematická překvapení v podobě drobných hraček, dekorací a sběratelských doplňků, které zpříjemní čekání na Vánoce.
Pevné boxové provedení s pastelovým designem a praktickými přihrádkami nabízí nejen každodenní zábavu, ale také možnost dalšího využití pro uskladnění drobností. Díky licencovanému zpracování je ideální jako dárek i sběratelský kousek.
Věk: 6+
Typ produktu: adventní kalendář Keepsake
Obsah: drobné hračky, dekorace, doplňky
Motiv: Hello Kitty
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 30.20 cm |
| Výška balení | 13.00 cm |
| Délka balení | 18.20 cm |
| Váha balení | 0.50 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |