nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Harry Potter Adventní kalendář
Paladone Harry Potter Adventní kalendář
Paladone Harry Potter adventní kalendář přináší kouzelné odpočítávání do Vánoc pro všechny fanoušky světa Harry Potter. Adventní kalendář ukrývá 24 tematických překvapení, která potěší děti i sběratele licencovaných doplňků. Elegantní design s motivem Bradavice a erbovními symboly jednotlivých kolejí vytváří autentickou atmosféru kouzelnického světa.
Uvnitř kalendáře najdete praktické školní a kreativní doplňky, jako jsou tužky, pero, samolepky, blok, klipy, magnetka a další tematické drobnosti. Pevné zpracování navíc umožňuje obal po Vánocích znovu využít pro uskladnění drobností.
Věk: 6+
Počet okének: 24
Obsah: školní a kreativní doplňky
Motiv: Harry Potter
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| Šířka balení | 21.00 cm |
| Výška balení | 6.00 cm |
| Délka balení | 31.50 cm |
| Váha balení | 0.15 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |