nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Paladone Astrobot magnetky
Paladone Astrobot magnetky
Paladone Astrobot magnetky jsou originální licencovaný doplněk inspirovaný populární herní sérií Astrobot. Sada obsahuje 26 magnetických motivů rozdělených do tří archů, které zobrazují ikonické postavy a prvky z vesmírného světa Astrobota. Díky kvalitnímu zpracování a výrazným barvám skvěle vyniknou na lednici, magnetické tabuli i dalších kovových površích.
Produkt potěší fanoušky videoher, sběratele i milovníky stylových herních doplňků.
Věk: 6+
Počet magnetek: 26 ks
Počet archů: 3
Motiv: Astro Bot
| záruka | 2 roky |
| Vhodné | od 6 let |
| materiál | Magnet |
| Šířka balení | 15.50 cm |
| Výška balení | 0.40 cm |
| Délka balení | 24.00 cm |
| Váha balení | 0.17 kg |
| Pohlaví | Unisex |
| Věk | Školák (6-11 let), Puberťák (12-15 let), Starší (16+) |