Orchard Toys Tři malá prasátka

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
ORC H-81
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Orchard Toys Tři malá prasátka

Hra Tři malá prasátka

Zábavná hra na motivy známé pohádky Jak si tři prasátka stavěla dům.

Pomoc třem malým prasátkům postavit své domečky ze slámy, dřeva a cihel. Buď první kdo postaví všechny tři domečky. Ale pozor na zlého vlka! Vlk foukne a domečky zboří. A prasátka musí začít stavět znovu.

Co hra podporuje a rozvíjí:

  • Naučí děti rozeznávat tvary a barvy.
  • Podporuje komunikaci.
  • Lze použít k provičování počítání, sčítání a odčítání.
  • Hra je vhodná pro interakci mezi různě starými dětmi.

Pravidla hry:

  • Začíná nejmladší hráč. Hodí kostkou a postoupí figurkou ve směru hodinových ručiček o tolik políček, kolik padlo na kostce.
  • Pokud hráč zastaví na políčku s obrázkem materiálu (sláma, klacíky, cihly), vezme si z hromádky část domečku. Jestliže má dům z tohoto materiálu již postavený (dva kousky zasunuté do výřezu), další materiál si již nebere a ve hře pokračuje další hráč.
  • Pokud hráč zastaví na políčku s obrázkem vlka, zatočí spinnerem. Jestliže šipka po zastavení ukazuje na domeček ze slámy či klacíků, hráč vezme část domečku z tohoto materiálu spoluhráči. Zvolá: „Zafuním, zaduním a tvůj domeček ti sfouknu!“ Když dílek sám nepotřebuje, protože má již takový domeček postavený, vrátí jej na hromádku na stole. Jestliže šipka zastaví na domečku z cihel, vlk ho  sfouknout nemůže.
  • Jakmile hráč postaví všechny 3 domečky, pokračuje figurkou do bezpečí domečku uprostřed hrací desky (musí hodit přesně nebo více). Než tam ale dorazí, může mu některý spoluhráč jeho domeček ze slámy či klacíků rozfoukat. Hráč pak musí nejprve dostavět rozbitý domeček a potom pokračovat do cíle.

Cílem hry je postavit domečky ze slámy, klacíků i cihel a poté odejít se svými prasátky do bezpečí rodného domu ve středu hrací desky. Vítězem se stane hráč, který postaví 3 domečky z různého materiálu a jako první pak dojede do bezpečí domečku uprostřed hrací desky.

Balení obsahuje: 1 x hrací kostka, 1 x skládací hrací deska, 1 x šipka (spinner), 4 hrací obrázky (3prasátka), 4 barevné stojánky, 4 sety skládacích domečků.

Věk: 3+
Počet hráčů: 2 - 4
Český návod: Ano
Země původu: Anglie

Počet hráčů (od) 2 od
Počet hráčů (do) 4 do
Doba hry (min) 20 min
Vhodné od 3 do 6 let
Země původu EU
Pohlaví Unisex
záruka 2 roky
Věk Předškolák (3-5 let)
Skladem U Vás již zítra
339 Kč

Dotaz k produktu