nad 1499 Kč
DOPRAVA ZDARMA*
* platí pro vybrané dopravce
výdejních míst
na vrácení zboží
hraček skladem
Odrážedlo auto, houpačka 4 v 1 Fisher Price - Poškozený obal
Prodej skončil - vybrat podobné zbožíSKONČIL
Odrážedlo auto, houpačka 4 v 1 Fisher Price - Poškozený obal
Velmi stabilní a bezpečné multifunkční vozítko. Vozítko roste s dítětem - konstrukce umožňuje přizpůsobení dle věku dítěte. Díky odpojitelným částem je vhodné od 6 do 36 měsíců.
4 Varianty: houpací koník, odstrkovadlo s ochranným kruhem, chodítko a odrážedlo v jednom!
Výhody:
- odnímatelný ochranný rám
- odnímatelná vodící tyč s držadlem
- odnímatelné podpěry chodidel
- úložný prostor na hračky pod sedátkem
- lehce řiditelná kola
- bezpečnostní kolík proti překlopení
- opěrka pro bezpečnost během sezení
- ergonomicky tvarovaný sedák
- kvalitní a odolná kola
- volant odrážedla se otáčí do stran 30 °
Dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu.
Věk: 1+
Materiál: plast
Rozměry balení: 67 x 44 x 31 cm
POŠKOZENÝ OBAL - Jedná se o nové zboží s plnou záruční dobou, nemusí být však v originálním obalu, případně originální obal může být poškozen.
| Váha balení | 5.90 kg |
| Šířka balení | 67.00 cm |
| Délka balení | 31.00 cm |
| Výška balení | 44.00 cm |
| Vhodné | od 1 roku |
| Věk | Batole (1-2 roky) |
| Pohlaví | Unisex |
| záruka | 2 roky |