Oball Hračka Classic 10 cm mix barev

179 Kč
DĚLÁ RADOST UŽ 5 DĚTEM
Dostupnost
DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ
Značka
Kód výrobce
OBA 10340-6
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Oball Hračka Classic 10 cm mix barev

Barevný míček je hračka, chrastítko a kousátko v jednom. Měkký materiál podporuje dětský hmat. Míček dítě může vzít snadno do ruky a, nebo ho i kousat.

Pokud se míček od dítěte odkutálí, bude se snažit k němu pohybem dostat. Oball je nový způsob hraček pro zaměstnání malých ručiček Vašich dětí.

Procvičování a stimulování je potřebné z hlediska předcházení problémům v kreslení a psaní v pozdějším věku dítěte.

Malá miminka ještě nemají velkou sílu v ručičkách, ale zároveň mají silný stisk, takže většinu hraček nejsou schopny uchopit nebo jsou pro ně příliš těžké a neumějí je udržet, což je frustruje.

A právě proto je Oball Classic nejideálnější první hračkou vašeho miminka - váží jen 41g a díky unikátnímu designu Oball™ je snadno uchopitelná pro každé miminko.

Což dodává miminku sílu, podporuje a rozvíjí motorické a senzorické schopnosti a dodává mu odvahu objevovat svět. Šikovný tip odborníka na procvičování s Oball™

Letadélko: Dítě položíme na bříško, před dítě dáme míček. Dítě se za míčkem natahuje a při větším zájmu současně upaží a zanoží, ohne se v zádech a zdvihne vysoko hlavu.

Po 30 sekundách doporučuji dát dítěti hračku, aby si s ní mohlo hrát. 32 dírek umožňuje snadné uchopení. Jemný, ohebný plast činí Oball měkkým a podmanivým - prakticky nezničitelný.

Neobsahuje: BPA, PVC, latex, ftaláty. Vyrobeno z pružného, měkkého materiálu. Splňuje bezpečnostní požadavky ASTM F-963 a normu ČSN EN 71-1,2,3.

Věk: 0m+
Průměr: 10 cm

záruka 2 roky
Vhodné od narození
Šířka balení 9.53 cm
Výška balení 20.64 cm
Délka balení 10.80 cm
Hmotnost balení 0.027 kg
Věk Miminko (0-12 měsíců)
Pohlaví Unisex

Dotaz k produktu