Maxík dodávka

Při objednávce nad 999 Kč DOPRAVA ZDARMA

Zavřít

Zákaznická podpora 313 129 855, Po-Pá: 8-16:30

Novinky hraček na zahradu od BIG

15.04.2013

    Pro krásné jarní dny jsme pro vás rozšířili nabídku od značky BIG, jednoho z největších německých výrobců hraček a hraček na zahradu. Nabídku jsme rozšířili zejména o šlapací traktory té nejvyšší kvality, vyráběné pod licencemi Porsche a Mercedes Benz a o nové odrážedlo pro nejmenší děti také pod licencí Mercedes Benz. K největšímu rozšíření došlo v segmentu hraček na zahradu zejména ve vodních dráhách. Vodní dráhy v mnoha provedeních zajistí vašim nejmenším roztomilou zábavu u které se zároveň i osvěží. Vodní dráhy doporučujeme, za vysokých teplot, umistňovat do stínu.

   V nabídce značky BIG jsou dále masivní dětská pískoviště doplněná plachtou nebo plastovým krytem, skluzavky s optimálními nosnostmi a dokonalou stabilitou, ale i kvalitní plastová auta na pískoviště nebo stabilní odrážedla a vhodné doplňky k vytvoření vlastního dopravního hřiště.

   Všechny hračky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších plastových materiálů, moderních barev a v designech, které odpovídají současným moderním trendům. Hračky BIG jsou imunní vůči všem povětrnostním vlivům a za každého počasí si zachovávají stálý tvar a stálé barvy.

Novinky hraček na zahradu od BIG