doprava zdarma ČR

Nintendo Wii U White Basic Pack 8GB + Nintendoland & Wii Party U

Prodej skončil - vybrat podobné zboží
Dostupnost
PRODEJ
SKONČIL
Značka
Kód výrobce
NDP NIUH012
vrácení zboží
60 dní na vrácení zboží

Nintendo Wii U White Basic Pack 8GB + Nintendoland & Wii Party U

Nintendo Wii U White Basic Pack (8GB) + Nintendoland & Wii Party U

Nintendo Wii U - nástupce celosvětově populárního Wii - promění váš obývací pokoj v zábavní herní centrum. Nové Wii U navždy změní způsob hraní a je jedno zda se bavíme o singleplayeru či o společném hraní s rodinou a přáteli, změní způsob interakce s vaší televizní obrazovkou a také způsob komunikace nejen v hráčské komunitě.

Díky novému revolučnímu ovladači s dotykovou obrazovkou a dokonale přesnému snímání pohybu vám Nintendo opět otevírá nový herní prostor – nyní navíc s podporou rozlišení Full HD a rozhraním HDMI pro připojení k nejmodernějším plochým televizorům v nekomprimované digitální kvalitě.

Wii U™ GamePad - hlavní ovladač konzole Wii U zahrnuje:

  • dotykový displej LCD s uhlopříčkou 6,2 palců a poměrem stran 16:9
  • dvě analogové páčky, akční tlačítka A/B/X/Y, ramenní tlačítka L/R/ZL/ZR, tlačítka Power/Home/SELECT/START/+/- a tlačítko TV.
  • mikrofon, kameru, funktionalitu NFC (bezdrátovou výměnu dat mezi přenosnými zařízeními), zabudovaný stylus, stereo reproduktory, senzorovou lištu, 3,5 mm vstup na sluchátka a posuvník hlasitosti.
  • pohybové senzory (akcelerometr, gyroskop a geomagnetický senzor), dobíjecí lithium-ionovou baterii, podporuje vibrační odezvu.
  • se zabudovanou baterií váží zhruba 500g

Součástí balení je navíc skvělá hra Party U, hra NintendoLand a bílá verze ovladače Wii U Remote Plus.

Party U
Jedná se o soubor 80 poutavých miniher, ve kterých si najdou zalíbení všechny věkové kategorie. Nápadité ovládání speciálně upravené pro ovladač Wii U GamePad a Wii Remote! Jeho ergonomické provedení a speciální snímače vám zajistí nezapomenutelné zážitky a nikdy nekončící zábavu.

NintendoLand
Nintendo Land je souborem dvanácti mini-her, které můžete hrát až v pěti hráčích na jedné konzoli. Dle atrakcí můžete hru hrát jednotlivě, proti sobě a dokonce i za jeden tým s ostatními.

Wii U Remote Plus (white)
Herní ovladač pro Wii U konzole Wii U Remote Plus v bílém barevném provedení. S Wii U Remote Plus je možné hrát všechny Wii U a Wii hry včetně titulů, které vyžadují Wii MotionPlus. Máte také možnost připojit další příslušenství jako je Nunchuk či Classic Controller.

Miiverse
Dalším klíčovým prvkem herní zkušenosti s Wii U představuje nová sociální síť Miiverse. Tu tvoří virtuální vesmír plný Mii, ve kterém budete potkávat členy vaši domácnosti, rodiny, přátelé či lidé z okolí anebo hráče se kterými něco sdílíte. Sdílení svých zážitků s hráči z celého světa, vyměňování zkušeností z hraní a objevování nových obsahů jsou důvodem proč byl Miiverse přiveden k životu.

Kromě základní obrazovky, ze které budete vstupovat do her a aplikací obsahuje Mii také pro sociální sítě typickou zeď a nechybí ani možnost chatu včetně podpory hlasu a videa. K tomu má Wii U GamePad zabudovaný mikrofon a kameru. Miiverse bude hráčům k dispozici kdykoli i v průběhu hraní a sice právě prostřednictvím dotykového displeje ovladače.

Internetový prohlížeč:
Wii U obsahuje také prohlížeč, který umožňuje uživatelům s internetovým připojením surfovat po webu z pohodlí gauče. Použitím tlačítek na GamePadu Wii U můžete zobrazit vaše oblíbené webové stránky bez použití televize.

Parametry a specifikace:

CPU (procesor)
Vícejádrový procesor postavený na základech IBM Power.

Operační pamět
Wii U obsahuje operační paměť 2 GB RAM – 1 GB RAM pro systém a 1 GB RAM pro hry.

Obraz
Grafický čip (GPU): podpora vysokého rozlišení (podpora GPGPU), využívá moderních technologií grafických karet AMD Radeon.
Wii U podporuje rozlišení 1080p, 1080i, 720p, 480p a 480i
Kompatibilní kabely: HDMI, Wii D-Terminal, komponentní kabel Wii, RGB Wii, S-Video Wii, Stereo AV a Wii AV.

Zvuk
Šestikanálový PCM linear výstup přes HDMI kabel anebo digitální výstup přes AV Multi Out konektor.

Další ovladače
Konzole Wii U podporuje současné připojení dvou ovladačů Wii U GamePad, čtyř ovladačů Wii Remote (či Wii Remote Plus) či Wii U Pro Controlleů. Dále podporuje Wii příslušenství jako Nunchuk, Classic Controller či Wii Balance Board.

Operační pamět
Wii U obsahuje operační paměť 2 GB RAM – 1 GB RAM pro systém a 1 GB RAM pro hry.

Paměť
Wii U používá pro ukládání dat zabudovanou flash paměť. Bílé Wii U Basic Pack White má 8 GB flash pamět. Wii U podporuje také paměťové karty SDHC a dále lze rozšířit paměť připojením externího USB uložiště.

Médium
Wii U čte optické Wii U a Wii disky. Optické Wii U disky pojmou až 25 GB dat a jsou čteny rychlostí 22,5 MB za vteřinu.

Připojení k síti
Wii U lze připojit k internetu bezdrátově (IEEE 802.11b/g/n). Dále obsahuje celkem 4 USB 2.0. konektory, dva ve předu a dva vzádů, které podporují Wii LAN Adepter.

Zpětná kompatibilita
Takřka každé příslušenství pro Wii a takřka každá hra pro Wii lze použít na Wii U díky funkci zpětné kompatibility. Díky funkci přenosu souborů lze z Wii na Wii U přesunout i své WiiWare a Virtual Console hry.

Balení obsahuje:

Wii U konzole (Bílé provedení) x1
Interní flash paměť 8GB
Wii U GamePad (Bílé provedení) x1
Wii U GamePad stylus (Bílé provedení)
Wii U AC Adapter x1
Wii U GamePad AC adaptér x1
HDMI kabel (1.5m) x1

Balení obsahuje navíc:

Nintendo Land
Wii Party U
Wii Remote Plus ovladač
Wii Karaoke U by JOYSOUND - zkušební verze na 7 dní

Sensor bar není součástí balení: Některé hry můžou vyžadovat Sensor bar. Prosím použijte Sensor bar z Wii konzole nebo dokupte zvlášť.

Věk: 7+
Barva: BÍLÁ
Rozměry: 46 x 172 x 268 mm

Rozměr (cm) 46 x 172 x 268,5 mm cm
Vhodné od 7 let
záruka 2 roky
doprava zdarma ČR
Skladem - U Vás již 26.2.
1 589 Kč

Dotaz k produktu